KONST / Litografier / Färglitografi 12332146
nr 1233 2146
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Morgon i Ateljén. Signerad, numrerad Hc 17/25, löst blad, bladets mått: 76x56
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:18:36
30/1 21:21:19
800 kr
4/2 14:17:35